Dreamium | יתרונות שלטי אותיות בולטות

יתרונות שלטי אותיות בולטות

שלטים לעסקים יכולים להיות מעוצבים במגוון סגנונות, ואחד הבולטים שבהם (תרתי משמע) הוא אותיות תלת מימד. מדובר על שלטים אשר מתאימים לשורה ארוכה של בתי עסק ואנו נתקלים בהם כמעט בכל מקום. שלטי אותיות בולטות מקפלים בחובם אלמנטים פרסומיים עוצמתיים במיוחד. ההחלטה על התקנת שלט מסוג זה עשויה בהחלט למשוך את תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאליים, ובחירה נכונה של חומרי גלם, עיצוב וצבעים תעניק לשלט את הנוכחות המתבקשת. ואכן, שלטי אותיות בולטות מחברים בדיוק רב טכנולוגיה מתקדמת וחדישה עם מניפת פתרונות רחבה. 
 
שלטי אותיות תלת מימד מהווים צירוף של כמה אותיות בודדות ולעיתים החלקים השונים מחוברים זה לזה. חומרי הגלם המרכזיים אשר משמשים לשלטים הללו הם נירוסטה, עץ, פלסטיק, פרספקס, אלומיניום, PVC, פליז, זכוכית ומתכות שונות. כמו כן, ניתן לשדרג שלט אותיות בולטות עם אלמנטים של תאורה. למשל, נורות ניאון או מודולים של לדים. 
 

מהם היתרונות שמאחורי שלט אותיות בולטות לעסק?

שלטי אותיות בולטות ומובלטות נהנים מיתרונות רבים. ראשית, אלו שלטים תלת ממדיים אשר מציגים נראות יוצאת דופן ביחס לשלטים שטוחים ו"קונבנציונאליים". האותיות הבולטות לכשעצמן הן בעלות אמירה עיצובית אשר מושכת את תשומת ליבם של העוברים והשבים ומסייעת בשיפור המוניטין של העסק. יתרון נוסף הוא האפשרות להתקין שלט אותיות בולטות כמעט בכל מקום ובהתאמה מושלמת לכל סביבה. לא בכדי, אנו נפגשים עם שלטי אותיות תלת מימד במרומי מגדלי עסקים. כלומר, במקומות שבהם שלט "רגיל" לא היה יכול למלא את המשימה כראוי. 
 
היות ששלטי אותיות בולטות מותקנים לרוב באזורים חיצוניים אשר חשופים לשינויי מזג אוויר, חשוב שייצורם והתקנתם יבוצעו על ידי חברה מקצועית. דהיינו, חברה אשר מכירה את התחום על בוריו ויודעת כיצד לחבר בין הרצוי (מצד הלקוח) לראוי (מצד השלט). בין השאר, חומרי הגלם אשר משמשים לייצור השלט חייבים להציג עמידות מרשימה, בפרט כאשר השלט מיועד להיתלות במקום שאיננו נגיש לתחזוקה שוטפת ברמה קבועה כמו קיר חיצוני שסמוך לגג מגדל. במקביל, יש לאפיין את התנאים הסביבתיים אשר יעטפו את השלט בנקודת ההתקנה ולספק פתרונות יצירתיים לתחזוקתו לאורך זמן בהתאמה אישית. מיותר לציין כי במידה שהשלט מתוכנן להתכתב עם הלוגו או השפה העיצובית של העסק, אין מנוס מהתקשרות עם חברה אשר מסוגלת לעמוד במשימה ללא פשרות והנחות.
 
התקנת שלט אותיות בולטות מתאימה לא רק לשילוט חוץ אלא טובה גם עבור שילוט פנים. לא אחת, שלטים אלה מותקנים בתוך חלל העסק וחלקם משמשים להכוונה והגשמת מטרות פונקציונאליות מעבר לנראות ונוכחות. 
 

לסיכום,

בחירת שלט לעסק איננה עניין של מה בכך. אם אתם מחליטים ללכת על שלט אותיות בולטות, חשוב שתבדקו היטב האם הסגנון הזה מתאים לכם. מומלץ להתייעץ עם גורמי מקצוע אשר יודעים כיצד להתאים שלטים לעסקים על פי צורך. 
היות שהשלט של העסק הוא במידה מסוימת הפנים של המקום, יש לוודא שהשלט שמותקן ישמור על מראהו לאורך שנים. בעניין זה, יודגש כי שלטי אותיות בולטות נהנים מיתרונות משמעותיים בכך שהם יכולים להיות מיוצרים מחומרים שונים. מנגד, השלטים הללו סובלים גם מחסרונות מסוימים שיש להכיר בהם. לדוגמה, כאשר הם מותקנים במקומות לא נגישים הם עלולים לסבול מתחזוקה לקויה והדברים ברורים. בקיצור, בחירת שלט אותיות בולטות צריכה לאזן בין שיקולים שונים ואין כמו חוות דעת מקצועית של חברה אשר מתמחה בשלטים לעסקים בכדי לספק מענה לשאלות הקטנות והגדולות כאחד. 
 
 
 

צור איתנו קשר